O spoločnosti

Špecialista na anglické preklady

Potrebujete preložiť text z angličtiny alebo do angličtiny? Chcete kvalitný preklad za rozumnú cenu? Ste na správnom mieste!

Spoločnosť PRIMA PRO, s.r.o. sa v rámci svojej činnosti venuje aj neúradným prekladom textov v jazykovej kombinácii anglický a slovenský jazyk.

Popri bežných textoch sa špecializujeme aj na texty z oblasti vedy, chémie, fyziky, ekonómie, medicíny, lingvistiky, IT, pedagogiky a psychológie.  Na požiadanie vieme zabezpečiť aj preklad textov z iných oblastí. Prosíme, kontaktujte nás a vytvoríme Vám ponuku na mieru, podľa Vašich požiadaviek. Keďže našim cieľom je spokojný zákazník, potvrdením Vašej objednávky  sa zaväzujeme, že texty preložíme v požadovanej kvalite. Štandardne preklady doručujeme na e-mail, v prípade záujmu zákazníka vieme zabezpečiť aj dodanie prekladu v tlačenej podobe (osobne alebo poštou). Cenu za preklad Vám vypočítame podľa charakteru a náročnosti textu a v závislosti od termínu dodania (čím viac času máme na preklad, tým je cena pre Vás výhodnejšia). Viac informácii o cenách a zľavách nájdete na podstránke http://primapro.sk/cennik/ .

Konateľom spoločnosti je PaedDr. Peter Protivňak, ktorý je absolventom  štúdia na Filozofickej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach  (Katedra anglistiky a amerikanistiky) a na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (Ústav chemických vied). V spoločnosti pôsobí od jej vzniku.

Fakturačné údaje:

PRIMA PRO, s.r.o.
Mäsiarska 57
040 01 Košice – Staré mesto
Slovensko
IČO: 51 408 121
DIČ: 2120678461

Spoločnosť nie je platcom DPH.

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri vedenom na Okresnom súde Košice I, oddiel: Sro, pod č. 43202/V.

!!!! POZOR!!!!! Od roku 2020 nové bankové spojenie!!!!

IBAN : SK29 8330 0000 0021 0174 2803 

(Fio banka, a.s.)

Ako variabilný symbol uveďte, prosíme, číslo faktúry, ktorú Vám zašleme. Ďakujeme

Po pripísaní platby za Vašu objednávku na náš účet Vám zašleme SMS alebo emailom notifikáciu.